הכירו את הרויבוס – התה האדום

נטול קפאין ועשיר באנטי אוקסידנטים – הכל על רויבוס

shutterstock_5253433רויבוס

צבעו אדום כיין, טעמו חזק ודומיננטי והוא עשיר בנוגדי חמצון, הכירו את הרויבוס:

רויבוס, שנקרא גם תה אדום בגלל צבעו החזק, הוא המשקה הלאומי של דרום אפריקה. הוא מוכר כחליטה למעלה מ300 שנה, ומשווק ברחבי העולם משנות ה30. משמעות השם רויבוס (או רויבוש) היא "שיח אדום" ומקורו במתיישבים ההולנדים שהגיעו לאפריקה והעניקו לשיח את שמו.

בדומה לתה הירוק, הרויבוס מכיל כמות רבה של נוגדי חמצון, שמאיצים את תהליך חילוף החומרים בגופנו. נוגדי החמצון נלחמים בנזקי קרינת השמש, אוכל מטוגן או שרוף, עישון, אוויר מזוהם שאנו נושמים ועוד, אשר גורמים להזדקנות התאים ולמראה חיצוני מבוגר יותר. השפעת נוגדי החמצון על גופנו מהווה מעיין "אנטי אייג'ינג" טבעי, ומאזנת את נזקי הסביבה המודרנית שאנו חשופים להם מידי יום.

היתרון העיקרי שיש לרויבוס על התה הירוק הוא בעצם היותו נטול קפאין, ואילו התה הירוק מיוצר מהצמח camellia sinensis  המכיל כמות מסויימת של קפאין באופן טבעי. לכן הרוייבוס מומלץ לאנשים שנמנעים מקפאין או לאלה הרוצים להפחית בכמות הקפאין, אך יחד עם זאת מעוניינים ליהנות ממשקה בריא ובעל טעם מיוחד.

בנוסף הרויבוס ידוע כמכיל כמות רבה של מינרלים כגון ברזל, סידן ואשלגן וידוע כמסייע לכאבי בטן ולמערכת העיכול.

בין מוצרינו תוכלו למצוא רויבוס בתוספת רימונים או צ'אי מסאלה על בסיס רויבוס.

3 תגובות
 1. Ludmila Novoselova הגב

  !Hello
  My name is Ludmila. This summer, I got married and we (I and my husband) went on a honeymoon. The trip I tried the tea of your production. i was surprised by an excellent aroma and delicious taste. I do like your tea. It's just a piece of art. Unfortunately, I have not had time to buy more tea to entertain their friends at home.
  I would be very grateful if you sent me your souvenirs in memory of beautiful moments spent with your cup of tea.
  My address: Mayakovskogo 44, pos. Vysokij, Kharkovskaya obl, Ukraine, 62459
  My name: Lyudmila Novoselova
  I wish your brand to further prosperity and force all competitors far behind.
  !Many thanks! Have a nice day
  With best regards, Lyudmila.

השארת תגובה