מהי האכינצאה?

האכיניציאה התגלתה לראשונה באמריקה על ידי האינדיאנים, שהשתמשו בה כתרופה לכל מחלה. לפני עידן האנטיביוטיקה היא שימשה כמרפא לזיהומים שונים בגוף וכיום ניתן למצוא אותה במגוון צורות, בתמציות, בתוספי תזונה ובחליטה.

היא ידועה כמסייעת להעצמת המערכת החיסונית, להתגברות על וירוסים ומחלות כמו שפעת והצטננות, וכן להימנע מוירוסים חוזרים. היא מעלה את רמת התנגודת החיסונית של ריריות הגוף, המפרידות בין הגוף לסביבה החיצונית (כמו האף, חלל הפה, עיניים), ועקב כך מספקת קו הגנה למפגש הראשוני של הגוף עם המחלה, הקובע האם היא תתפתח או לא. כמו כן, האכינצאה עשוייה להיות יעילה במקרים של מחלות אוטואימוניות – מחלות שבהן מערכת החיסון לא מבדילה בין וירוסים חיצוניים לבין תאי הגוף, ולכן תוקפת את הגוף.

את האכינצאה מומלץ לשתות לפני ובמהלך החורף, מכיוון שזוהי התקופה שבה רובינו סובלים ממחלות, וירוסים והצטננות, והשימוש בה עשוי לחזק את המערכת החיסונית ולעזור לגוף להתגבר על המחלות והוירוסים האופייניים לתקופה זו. האכינצאה בטוחה לשימוש אצל ילדים.

בין מוצרינו ניתן למצוא כמה סוגים של חליטות אכינצאה אורגניות, ללא שימוש בחומרי הדברה וריסוס, בצורתו הטבעית של הצמח ללא תוספת של כימיקלים:

אכינצאה

תה ירוק עם אכינצאה – יוגה איורוודה:

תה ירוק עם אכינצאה מסדרת יוגה איורוודה החדשה של וולדנה ביו המתבססת על תורת האיורוודה שמטרתה להכניס איזון ושלווה לגוף. תה מייצור אורגני, המכיל כמויות גבוהות של נוגדי חמצון.

חליטת אכינצאה וורד הבר – וולדנה ביו:

חליטה מאת מותג וולדנה ביו הצרפתי, אינה מכילה קפאין, בתוספת ורד הבר המכיל כמות רבה של ויטמינים ומינרלים וידוע גם הוא כמסייע לחיזוק וחיסון הגוף.

השארת תגובה