אודות

סיפור הקמתה של תה עדנים

אריאל אלון
בעלים ומנכ"ל

אריאל אלון, הבעלים של “תה עדנים”, מספר על הקמתה של החברה שהחלה כעסק משפחתי קטן והתפתחה לחברה ישראלית מוכרת בעלת מערך מפיצים ברחבי העולם

אז לפני הכל... איך התחלנו?
התחלנו בתחילת שנות השמונים, כשאבי, חנוך אלון, החליט לעזוב קריירה אקדמאית ולעבור לגידול צמחי תה בגידול אורגני. הוא האמין שאם יגודלו צמחים מקומיים, המותאמים לקרקע ולאקלים של ישראל, ניתן יהיה להפיק חליטות תה ייחודיות ואיכותיות.
צריך להבין שבאותם ימים החקלאות האורגנית הייתה נחלתם של מתי מעט. וכך, כאשר השתחררתי משירותי הצבאי בשנת 85′, הצטרפתי למאמץ המשפחתי שכלל באותם ימים עבודה בשדה – ייבוש הצמחים בעליית הגג, קיצוץ ואריזת התערובות בשקיות תפזורת.
את התוצרת שיווקנו מפה לאוזן ולחנויות טבע. כבר מהרגע הראשון היה לי ברור ששיווק התוצרת הוא החוליה החשובה בשרשרת, ולכן בבקר אחד, החלטתי לעשות מעשה ולהציע את מוצרינו לחנויות הטבע בעיר הגדולה. את הדרך עשיתי עם קרטונים באוטובוס והשאר היסטוריה…

חליטות התה שלנו זכו להצלחה; חברים ומכרים למדו להעריך את הטעמים העדינים והמיוחדים של החליטות והחזון להקים חברת תה ישראלית הפך למציאות.
לאחר שצברנו נסיון בארץ, החלטנו לנסות את מזלנו בחו”ל, והתמקדנו בצרפת. דרך של ניסוי וטעייה הובילה אותנו לבנות את ליין המוצרים המתוחכם Valdena bio, המותאם לשוק המקומי. בהמשך הדרך התפתחנו גם לבלגיה וגרמניה, והצלחנו להיכנס לרשתות המובילות גם תחת המותג של Adanim Bio עם סדרת מוצרי “נטורלין”.

איפה אנחנוהיום?

כיום אנו מייצרים עשרות רבות של סוגי תה וחליטות אורגניים: חליטות צמחים ופירות, תה ירוק ותה שחור. אנו עובדים עם מערך מפיצים בשווקים בינלאומיים באירופה, המזרח הרחוק וארצות הברית. אנו שוקדים ללא הרף על פיתוח טעמים ותערובות חדשות.
מוצרינו משווקים באירופה תחת המותג הצרפתי שבנינו Valdena Bio ותחת סדרת מוצרי “נטורלין” לשוק המזון האורגני בצרפת, בלגיה, ספרד, פורטוגל, גרמניה, לוקסמבורג ועוד…
הרשתות המובילות שבהן משווקים מוצרינו באירופה –
Casino, Auchan, E Leclerc, Intermarche Belgium, Carrefour Belgium, Match-Provera, Norma France, Cactus (Luxemburg).

בארץ ניתן להשיג את מוצרינו במגוון חנויות הטבע השונות ובאתר עם משלוח עד הבית. בנוסף נבחרנו על ידי שופרסל וסופר פארם לייצר את מוצרי התה תחת המותג הפרטי של רשתות אלו.

חברים ומכרים למדו להעריך את הטעמים העדינים והמיוחדים של החליטות והחזון להקים חברת תה ישראלית הפך למציאות.
אריאל אלון
בעלים, מנכ"ל
Shopping Cart
גלילה למעלה

אל תפספסו!
15% הנחה לזמן מוגבל

00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
קוד הקופון (נוסף אוטומטית): summer
ללא כפל מבצעים | לא כולל אביזרים נלווים ומארז היכרות | בתוקף עד ה-15.7.22
הצטרפו למועדון שלנו ותקבלו 10% הנחה לקנייה הקרובה

ללא כפל מבצעים | לא כולל אביזרים נלווים

איזה כיף שהצטרפת! קוד הקופון להנחה (נמצא גם במייל): welcome10

ללא כפל מבצעים | לא כולל אביזרים נלווים

דילוג לתוכן