אכינצאה – הצמח שבזכותו תעברו את החורף בשלום!

אכינצאה – התגלתה לראשונה באמריקה על ידי האינדיאנים, שהשתמשו בה כמרפא לתכים, עקיצות ופציעות. לפני עידן האנטיביוטיקה היא שימשה כמרפא לזיהומים שונים בגוף, אך לאחר המצאת האנטיביוקטיקה נהייתה פחות פופולרית. מחקרים שנעשו בגרמניה גרמו לאכינצאה לחזור להיות פופולרית, וכיום ניתן למצוא אותה במגוון צורות – בתמציות, בתוספי תזונה ובחליטות.

האכינצאה ידועה כמעצימה ומחזקת את מערכת החיסון וכנותנת לה "תנופה" להתגבר על וירוסים ומחלות כמו שפעת והצטננות, וכן להתגבר על וירוסים חוזרים. היא מעלה את רמת התנגודת החיסונית של ריריות הגוף, המפרידות בין הגוף לסביבה החיצונית (כמו האף, חלל הפה, עיניים), ועקב כך מספקת קו הגנה למפגש הראשוני של הגוף עם המחלה, הקובע האם היא תתפתח או לא. כמו כן, האכינצאה עשוייה להיות יעילה במקרים של מחלות אוטואימוניות – מחלות שבהן מערכת החיסון לא מבדילה בין וירוסים חיצוניים לבין תאי הגוף, ולכן תוקפת את הגוף.

את האכינצאה מומלץ לשתות לפני ובמהלך החורף, מכיוון שזוהי התקופה שבה רובינו סובלים ממחלות, וירוסים והצטננות, והשימוש בה עשוי לחזק את המערכת החיסונית, לעזור לגוף להתגבר על המחלות והוירוסים האופייניים לתקופה זו ולסייע להחלמה מהירה יותר. האכינצאה בטוחה לשימוש אצל ילדים.

בין מוצרינו ניתן למצוא כמה סוגים של חליטות אכינצאה אורגניות, ללא שימוש בחומרי הדברה וריסוס, בצורתו הטבעית של הצמח ללא תוספת של כימיקלים:

אכינצאה אכינצאה

תה ירוק עם אכינצאה – יוגה איורוודה:

תה ירוק עם אכינצאה מסדרת יוגה איורוודה החדשה של וולדנה ביו המתבססת על תורת האיורוודה שמטרתה להכניס איזון ושלווה לגוף. תה מייצור אורגני, המכיל כמויות גבוהות של נוגדי חמצון תורמים לקצב חילוף החומרים ונלחמים בנזקי הסביבה המודרנית לה אנו חשופים מידי יום (עישון, מזון מעובד, זיהום אוויר ועוד)

חליטת אכינצאה וורד הבר – וולדנה ביו:

חליטה מאת מותג וולדנה ביו הצרפתי, אינה מכילה קפאין, בתוספת ורד הבר המכיל כמות רבה של ויטמינים ומינרלים וידוע גם הוא כמסייע לחיזוק וחיסון הגוף.

את החליטות ניתן להשיג בחנות האינטרנטית החדשה שלנו ועוד מגוון סוגים של תה וחליטות נוספים שיחממו לכם את החורף!

למעבר לחנות האינטרנטית לחצו כאן

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו ותקבלו 10% הנחה קבועה בכל קנייה בחנות המקוונת:

הרשמה למועדון לקוחות

השארת תגובה

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.