רויבוס – למה כדאי לשתות אותו?

נטול קפאין ועשיר באנטי אוקסידנטים – הכל על רויבוס

shutterstock_5253433רויבוסרויבוס, או בשמו השני – תה אדום, הוא המשקה הלאומי של דרום אפריקה. הוא מוכר כחליטה למעלה מ300 שנה, ומשווק ברחבי העולם משנות ה30.

משמעות השם רויבוס (או רויבוש) היא “שיח אדום” ומקורו במתיישבים ההולנדים שהגיעו לאפריקה והעניקו לשיח את שמו.

הרויבוס, בדומה לתה הירוק, מכיל כמות רבה של נוגדי חמצון, שמאיצים את תהליך חילוף החומרים בגופנו. נוגדי החמצון נלחמים בנזקי קרינת השמש, אוכל מטוגן או שרוף, עישון, אוויר מזוהם שאנו נושמים ועוד, אשר גורמים להזדקנות התאים ולמראה חיצוני מבוגר יותר. השפעת נוגדי החמצון על גופנו מהווה מעיין “אנטי אייג’ינג” טבעי, ומאזנת את נזקי הסביבה המודרנית שאנו חשופים להם מידי יום.

היתרון העיקרי שיש לרויבוס על התה הירוק הוא בעצם היותו נטול קפאין, ואילו התה הירוק מיוצר מהצמח camellia sinensis  המכיל כמות מסויימת של קפאין באופן טבעי. לכן הרוייבוס מומלץ לאנשים שנמנעים מקפאין או לאנשים שרוצים להפחית בכמות הקפאין, ויחד עם זאת רוצים ליהנות ממשקה בריא ובעל טעם מיוחד.

בנוסף הרויבוס ידוע כמכיל כמות רבה של מינרלים כגון ברזל, סידן ואשלגן וכמסייע לכאבי בטן ולמערכת העיכול.

בתקופת הקיץ אנו חשופים לשמש החזקה האופיינית לישראל, ולכן מומלץ ביותר לשתות רויבוס על בסיס יום יומי! אנו בתה עדנים מייצרים עבורכם תערובת ייחודית של רוייבוס אורגני בתוספת רימונים. טעים ביותר גם כחליטה קרה וניתן להשיג רויבוס אורגני עם מתכון מהדורת קיץ- רימון רויבוס - לגובהלהכנת משקה קר כאן.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, כך תוכלו לקבל חליטת רוייבוס אורגנית להכנה קרה ב25% הנחה, 10% הנחה קבועה בכל קנייה בחנות שלנו, ועוד עדכונים על שלל מבצעים ייחודיים לחברי המועדון בלבד. ההצטרפות היא חינם, משלוח חינם בכל קניה!

הצטרפו עכשיו:

הרשמה למועדון לקוחות

3 Responses to רויבוס – למה כדאי לשתות אותו?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.