רויבוס – למה כדאי לשתות אותו?

נטול קפאין ועשיר באנטי אוקסידנטים – הכל על רויבוס

shutterstock_5253433רויבוסרויבוס, או בשמו השני – תה אדום, הוא המשקה הלאומי של דרום אפריקה. הוא מוכר כחליטה למעלה מ300 שנה, ומשווק ברחבי העולם משנות ה30.

משמעות השם רויבוס (או רויבוש) היא "שיח אדום" ומקורו במתיישבים ההולנדים שהגיעו לאפריקה והעניקו לשיח את שמו.

הרויבוס, בדומה לתה הירוק, מכיל כמות רבה של נוגדי חמצון, שמאיצים את תהליך חילוף החומרים בגופנו. נוגדי החמצון נלחמים בנזקי קרינת השמש, אוכל מטוגן או שרוף, עישון, אוויר מזוהם שאנו נושמים ועוד, אשר גורמים להזדקנות התאים ולמראה חיצוני מבוגר יותר. השפעת נוגדי החמצון על גופנו מהווה מעיין "אנטי אייג'ינג" טבעי, ומאזנת את נזקי הסביבה המודרנית שאנו חשופים להם מידי יום.

היתרון העיקרי שיש לרויבוס על התה הירוק הוא בעצם היותו נטול קפאין, ואילו התה הירוק מיוצר מהצמח camellia sinensis  המכיל כמות מסויימת של קפאין באופן טבעי. לכן הרוייבוס מומלץ לאנשים שנמנעים מקפאין או לאנשים שרוצים להפחית בכמות הקפאין, ויחד עם זאת רוצים ליהנות ממשקה בריא ובעל טעם מיוחד.

בנוסף הרויבוס ידוע כמכיל כמות רבה של מינרלים כגון ברזל, סידן ואשלגן וכמסייע לכאבי בטן ולמערכת העיכול.

בתקופת הקיץ אנו חשופים לשמש החזקה האופיינית לישראל, ולכן מומלץ ביותר לשתות רויבוס על בסיס יום יומי! אנו בתה עדנים מייצרים עבורכם תערובת ייחודית של רוייבוס אורגני בתוספת רימונים. טעים ביותר גם כחליטה קרה וניתן להשיג רויבוס אורגני עם מתכון מהדורת קיץ- רימון רויבוס - לגובהלהכנת משקה קר כאן.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, כך תוכלו לקבל חליטת רוייבוס אורגנית להכנה קרה ב25% הנחה, 10% הנחה קבועה בכל קנייה בחנות שלנו, ועוד עדכונים על שלל מבצעים ייחודיים לחברי המועדון בלבד. ההצטרפות היא חינם, משלוח חינם בכל קניה!

הצטרפו עכשיו:

הרשמה למועדון לקוחות

3 תגובות
 1. Ludmila Novoselova הגב

  !Hello
  My name is Ludmila. This summer, I got married and we (I and my husband) went on a honeymoon. The trip I tried the tea of your production. i was surprised by an excellent aroma and delicious taste. I do like your tea. It's just a piece of art. Unfortunately, I have not had time to buy more tea to entertain their friends at home.
  I would be very grateful if you sent me your souvenirs in memory of beautiful moments spent with your cup of tea.
  My address: Mayakovskogo 44, pos. Vysokij, Kharkovskaya obl, Ukraine, 62459
  My name: Lyudmila Novoselova
  I wish your brand to further prosperity and force all competitors far behind.
  !Many thanks! Have a nice day
  With best regards, Lyudmila.

השארת תגובה

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.